Transport Lätist Soome

Kuidas tellida Läti poest ja osta tarne Soome?

Kõigepealt makske toodete eest poes, seejärel tellige meilt tarne ja sisestage tellimuse kommentaaride lahtrisse poe nimi, tellimuse number, aadress ja kontaktandmed või e-posti aadress. Rohkem teavet on parem.

✅ Me toimetame paki või kaubaaluse Lätist Soome.

Saate lisada oma poe andmed kassas 3. etapis

Kuljetus Saksasta, Virosta, Latviasta Suomeen | Volts.ee

30 kg - Lätist Soome - Kohaletoimetamine koju

✅ See 30kg tellimus saadetakse 1 pakendis. Küsige poest, kas teie tellimus mahub ühte pakendisse. Kui teie tellimus peab mahtuma 2 pakendisse, peate tellima rohkem kui ühe pakendi.
MÄRKUS! Küsige alati müüjalt, kas tooted pakitakse pappkarpi, et tooted ei saaks transpordi ajal kahjustada.
TÄHELEPANU: Me saadame ainult korrektselt pakitud saadetisi. Palun lugege meie blogi juhiseid ja reegleid pakendamise kohta. Palun veenduge, et kauplus, kust te tooteid ostate, pakendab teie ostetud tooted korralikult, vastasel juhul peame me teie tellimuse teilt tagasi saatma ja te peate kaupluselt ostu eest raha tagasi küsima.
44,99 €
300 kg - Transport Lätist Soome

Kohaletoimetamine koju.
300 kg on absoluutne maksimumkaal. Kui kaal ületab maksimummäära, võtame lisatasu 30€ ja peame teie tellimuse pakendama suurele kaubaalusele.
Väikese kaubaaluse aluse mõõtmed on 80 x 60 cm.
Saadame igasuguseid kaupu. Seadmeid, toiduaineid, alkohoolseid jooke ja palju muud. Tarneaeg 5-6 tööpäeva. Ostke, kust soovite! Me toimetame teie ukseni.
600 kg - Transport Lätist Soome

Kohaletoimetamine koju.
600 kg on absoluutne maksimumkaal. Kui kaal ületab maksimummäära, võtame lisatasu 30€. Saadame igasuguseid kaupu. Seadmed, toiduained, alkohoolsed joogid ja palju muud. Tarneaeg 5-6 tööpäeva. Osta seda, mida soovid! Me toimetame teie ukseni.
Suure kaubaaluse alus on 120 x 80 cm suurune.
850 kg - Transport Lätist Soome

Kohaletoimetamine koju.
850 kg on absoluutne maksimumkaal. Kui kaal ületab maksimummäära, võtame lisatasu 30€. Saadame igasuguseid kaupu. Seadmed, toiduained, alkohoolsed joogid ja palju muud. Tarneaeg 5-6 tööpäeva. Osta seda, mida soovid! Me toimetame teie ukseni.
Suure kaubaaluse alus on 120 x 80 cm suurune.